درباره مهارتکده

دین فطری

مبحث دین فطری قریب به ۳۰ سال است که توسط استاد سید هادی عظیمی در سطوح مختلفی برای مخاطبین متفاوت در حال ارائه است. هرچند که در این مجموعه مباحث، بحث‌های کاربردی زیادی وجود دارد اما معمولا درخواست مخاطبین بعد از آشنایی با دین فطری این است که در عرصه‌های مختلف زندگی نیاز به مهارت هایی مبتنی بر نگرش دین فطری دارند؛ مهارت هایی نظیر؛ همسرداری، تربیت فرزند، دوست‌یابی، آموزش دین و اخلاق به فرزندان، تحلیل سیاسی، تحلیل فرهنگی و اجتماعی.


اگرچه هر فرد می‌تواند بی‌نهایت مهارت بیاموزد اما برخی مهارت‌ها برای هر فرد با هر شغل و عنوان اجتماعی ضروری است. در واقع هر فرد برای داشتن یک زندگی خوب و متعالی و برای رساندن خودش و خانواده و فرزندانش به مراتب بالاتر و به‌کارگیری درست توانایی‌هایش، نیازمند مهارتهایی است.

مهارتکده دین فطری برای توجه دادن و ترویج همین مهارت‌های ضروری راه اندازی شده است.
اولین دوره مهارتی با نام آیین همسرداری از طریق فضای مجازی به صورت آنلاین برای شرکت کنندگان در دوره برگزار شد و هم اکنون به صورت آفلاین این دوره در دسترس شما قرار دارد. ان‌شاء الله از این به بعد شاهد برگزاری و انتشار دوره‌های مهارتی دیگر خواهید بود.
شما هم می‌توانید عناوین مهارت های مورد نظرتان را پیشنهاد دهید و اگر در توان ما بود حتما متناسب با عناوین پیشنهادی شما، دوره های مهارتی را طراحی و ارائه خواهیم کرد. حتما در قسمت نظرات برای ما نظرات و پیشنهادتان را بنویسید.

1 دیدگاه

به گفتگوی ما بپیوندید و دیدگاه خود را با ما در میان بگذارید.

  • به نظرم همون دین فطری طوری باشه که فرد از سن کم هم دسترسی داشته باشه به مباحث
    خیلی بهتر که خانواده مهارت رو به فرزند آموزش بده که به همین خاطر همسر داری و تربیت فرزند لازم هست
    مرحله بعد اگر در خانواده اجرا نشد بهتر هست در مدرسه و یا احیانا ارگان و یا موسسه ای که با غالب یا اکثریت دانش اموزان ارتباط داره و اگر در این مرحله هم اجرا نشد دسترسی به مباحث سخت نباشه مخصوصا تو این امکانات فضای مجازی که اکثر دانش‌آموزان دسترسی دارند اونقدر جذاب و معقول و منطقی و هیجان انگیز باشه که نوجوان جذب شرکت کردن تو این دوره ها باشه
    و بعد هم از طریق فضای مجازی حالا برای مادرانی که فرزندانی دارند و خودشون آموزش ندیدند آموزش داده بشه تا در حل مشکلات خانوادگی هم موثر باشه

دیدگاهتان را بنویسید