«بسمه تعالی»

«مؤسسه فرهنگی به سوی بی نهایت» پس از برگزاری دوره های حضوری آموزش دین فطری، با توجه به میل و استقبال گروه های مختلف از این آموزشها، به منظور استفاده بهتر و آسان تر علاقمندان به این مباحث، اقدام به برگزاری دوره به صورت مجازی کرده است.

نحوه ثبت نام دوره غیر حضوری:

در ابتدا از طریق صفحه اصلی سایت دین فطری، وارد قسمت «ثبت نام دوره های غیر حضوری» شوید.

و با انتخاب گزینه مناسب، نوع عضویت خود را انتخاب کنید.

2

آیین نامه آموزشی دوره انتخاب شده برایتان نمایش داده می شود.

3

پس از مطالعه دقیق آیین نامه، گزینه پذیرش آیین نامه را علامت گذاری کنید تا صفحه کاربرگ ثبت نام دوره آموزشی دین فطری برایتان باز شود.

4

اطلاعات درخواست شده در کاربرگ ثبت نام را به طور دقیق ثبت و ارسال فرمایید.

5

بلافاصله پنل کاربری برایتان ایجاد خواهد شد. اطلاعات ارسالی شما در معاونت آموزش مؤسسه بررسی و در صورت احراز شرایط، عضویت اولیه شما تایید و از طریق پنل کاربری خودتان به شما اطلاع داده خواهد شد.

6

با استفاده از پنل کاربری خود در سایت، فیلم یا صوت جلسه اول را دانلود کنید و بعد از گوش دادن به درس گفتار اول با دقت کاربرگ این جلسه را تکمیل نمایید. آموزش جلسه اول برای همه متقاضیان به صورت رایگان خواهد بود. پس از آموزش جلسه اول، از طریق پنل کاربری خودتان به صفحه پرداخت آنلاین شهریه ثبت نام منتقل خواهید شد که باید پس از واریز هزینه ثبت نام شماره تراکنش را از طریق سایت برای مؤسسه ارسال شود.

هزینه ثبت نام دوره آموزشی در گام اول مبلغ ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیون) ریال است که

برای مبلغان با ۵۰ در صد تخفیف ۵۰۰٫۰۰۰ (پانصد هزار) ریال

و برای معلمان و اساتید دانشگاه با ۴۰ درصد تخفیف ۶۰۰٫۰۰۰ (ششصد هزار) ریال

و برای فعالان فرهنگی با ۳۰ در صد تخفیف ۷۰۰٫۰۰۰ (هفتصد هزار) ریال

و برای غیر این سه گروه (عمومی) ۱٫۰۰۰٫۰۰۰ (یک میلیون) ریال خواهد بود.

پس از واریز هزینه ثبت نام، به ترتیب فایل و کاربرگ تحلیل محتوای جلسه ۲ به بعد برایتان فعال خواهد شد. پس از تکمیل جلسات دوره برای صدور گواهی پایان دوره، مصاحبه ای حضوری از دانش پژوه گرفته خواهد شد و در صورتی که دانش پژوه همه مراحل آموزش را به صورت موفق گذرانده باشد، گواهی پایان دوره برای او صادر خواهد شد.