بسمه تعالی

موسسه فرهنگی ” به سوی بی نهایت ” به منظور آموزش ، پژوهش و تولید محصولات فرهنگی با محتوای “دین فطری” تحت نظارت حجت الاسلام و المسلمین استاد سید هادی عظیمی با مجوز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم به شماره ثبت ۱۶۴۰ تأسیس گردیده است .

ساختار تشکیلاتی موسسه به شرح ذیل است :

moarefi_moasese

معاونت آموزش این موسسه تاکنون دو دوره آموزش حضوری برای طلاب و مبلغین حوزه علمیه قم برگزار نموده که ما حصل این دوره ها تربیت حدود ۳۰ نفر از مبلغین توانا برای ارائه مبحث ” دین فطری” برای سطوح مختلف عموم مردم ، دانشجویان و دانش آموزان دوره دبیرستان است.

اجرای موفق و تاثیرگذار دوره های ارائه مبحث ” دین فطری ” برای دانش آموزان دوره دبیرستان در دبیرستان های استعدادهای درخشان و هنرستان های دخترانه و پسرانه در شهر قم با استقبال ایشان روبرو بوده است.

تاکنون چندین دوره ارائه دین فطری برای مخاطبینی از کشورهای افغانستان ، پاکستان ، کشمیر ، ترکیه و عراق به صورت دوره های آموزشی کوتاه مدت برگزار شده است.

اجرای دوره ” دین فطری ” در طرح ولایت دانشجویی استان اصفهان در تابستان ۹۳ که به گفته دانشجویان و مجریان طرح ولایت نگرشی نو و کاربردی در ذهن دانشجویان پدید آورده است.

معاونت آموزش موسسه تاکنون برای حدود ۷۰ نفر از طلاب و مبلغین مستقر در استان تهران گام اول آموزش غیر حضوری را با هماهنگی معاونت تبلیغ مرکز مدیریت حوزه های علمیه استان تهران، برگزار نموده است و برای حدود ۱۳۰ نفر تا پایان سال ۹۳ برگزار خواهد شد.

معاونت پژوهش موسسه با همکاری گروهی از طلاب و فضلای آموزش دیده ، در حال تدوین کتاب درسنامه ” دین فطری ” ویژه آموزش طلاب و مبلغین است ، امید است این کتاب ابتدای سال ۹۴ به بازار نشر عرضه شود .

همچنین در معاونت تولید موسسه ، طرح های تولید درسنامه های ویدئویی دین فطری و فیلم مستند با موضوع معرفی مبحث دین فطری در حال تولید است.