به منظور پشتیبانی از موسسه به سوی بی نهایت می توانید از روش های زیر استفاده نمایید

۱- پرداخت کمک نقدی آنلاین از طریق درگاه باهمتا،
برای پرداخت کمک نقدی پس از کلیک روی عکس زیر، وارد صفحه پرداخت شده و مبلغ دلخواه را نوشته و در قسمت توضیحات: نام و نام خانوادگی خود را وارد نمایید و روی دکمه پرداخت کلیک کنید.

۲- عضویت در مجمع خیرین و همکاران افتخاری
کسانی که قصد پشتیبانی مستمر مادی از فعالیت های موسسه را دارند می توانند با عضویت در مجمع خیرین هدایای نقدی خود را از طریق صفحه کاربری اختصاصی خود به حساب موسسه واریز کنند.
همچنین کسانی که با انجام بعضی از امور اجرایی در صدد کمک به نشر معارف اسلام ناب هستند می توانند با عضویت در این مجمع و برقراری ارتباط با رابط مربوطه، بخشی از وقت و تخصص و توان خود را در اختیار بخش های مختلف آموزش، پژوهش و یا تولید محصولات قرار دهند..
۳- معرفی دین فطری به دیگران
کسانی که در دوره های حضوری یا غیرحضوری آموزش دین فطری شرکت کرده اند و حلاوت فهم دین کامل و کاربردی را چشیده اند میتوانند با معرفی دین فطری به دیگران و ترغیب گروههای مرجع تبلیغی و آموزشی یعنی مبلغان، اساتید دانشگاه، دبیران و آموزگاران، مربیان فرهنگی و همچنین گروههای عمومی مثل دانشجویان و دانش آموزان دوره دبیرستان، سهم به سزایی در گسترش معارف ناب اهل بیت علیهم السلام داشته باشند.
برای این مهم لازم است به عنوان همکار افتخاری در همین سایت ثبت نام نموده و فایل های صوتی و پاورپوینت از طریق صفحه کاربری خود دریافت نمایید.
۴- لینک کردن آدرس سایت موسسه در وبسایت و یا وبلاگ (می توانید از موارد زیر نیز استفاده کنید):
کد بارکد موسسه

آدرس سایت

کد لینک موسسه

کد لوگوی موسسه
dinefetri.com