ارائه مباحث «دین فطری» در طرح ضیافت اندیشه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

طرح آموزش تکمیلی “ضیافت اندیشه” ویژه اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد به همت نهاد نمایندگی ولی فقیه در این دانشگاه برگزار شد.

null

اساتید رشته های مختلف دانشگاه، به منظور ارتقاء معرفتی و بصیرتی در جهت زمینه سازی برای تقویت بینه اعتقادی – اخلاقی و بصیرتی دانشجویان، در این برنامه شرکت می کنند. در طرح ضیافت اندیشه امسال ۲۵ نفر از اسایتد دانشگاه داوطلبانه شرکت کردند و از یک دوره ارائه “دین فطری” که توسط حجت الاسلام و المسلمین عظیمی برگزار شد، بهره بردند. با درخواست اساتید شرکت کننده در طرح قرار شد این آموزش ها به صورت کاملتر با حضور حجت الاسلام و المسلمین عظیمی ادامه یابد.

null

null

null
لینک خبر در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد یزد

http://www.ana.ir/news/36024

همچنین ببینید

پایان فیلم برداری سلسله جلسات ارائه عمومی «دین فطری»

فیلمبرداری سلسله جلسات هفتگی ارائه دین فطری برای مخاطبین عمومی که از تاریخ ۱۸ بهمن ...

3 دیدگاه

  1. با سلام و نشکر /عید امسال در خدمت استاد عظیمی به کربلا تشرف یافتیم و در خدمت ایشان بودیم البته در ان زمان شناختی از ایشان نداشتم و حیف لحظاتی که میشد از محضر ایشان استفاده کرد را ندانسته از دست دادیم /دوره دین فطری رو که در کربلا معرفی فرمودند را با ولع گوش کردم . دوره بسیار جالب و کاملی بود که دانسته های جدیدی یاد گرفتم و دانسته های قبلی و جدید م را مانند نخ تسبیح مرتب کرد .کاش این دوره به عنوان واحد درسی در دانشگاهها تدریس میشد . به هرجهت باز اززحمات استاد تشکر کرده و از ایشان درخواست دارم راهنمایی کنند انبوه سئوالات بوجود امده را از کجا میتوانم بپرسم

  2. سلام
    با تشکر از زحمات شما دست اندر کاران محترم موسسه به سوی بی نهایت جهت ارتقاء کیفی اعتقادات شیعیان
    لطفا بفرمائید اولین چاپ کتاب دین فطری را از کجا تهیه کنیم چون برای عده ای خواندن کتاب خیلی راحت تر از گوش دادن به صوت جلسات هست لطفا راهنمایی بفرمائید.
    ممنونم.

    • سلام علیکم کتاب مبحث دین فطری در مراحل پایانی بازنگری توسط استاد عظیمی است. به محض انتشار کتاب، خبر آن از طریق همین سایت منتشر می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *